Wandelingen in onze provincie voor juli - augustus - september 2024
Zondag: 7 Juli – Huttentocht – Meerhout. (Antwerpen)
Club: De Vredezonen
Start: Parochiezaal Zittaart, Lindenstraat 24, Meerhout
Afstanden: 4-8-12-16-20 km. (07.00 – 15.00 u)
Zondag: 7 Juli – Kleipikkerstocht – Sint Lenaerts. (Antwerpen)
Club: St.-Michielstappers Brecht vzw.
Start: Basisschool De Schakel, Kerkstraat 1, Sint Lenaerts
Afstanden: 4-7-11-14-18-22-25-30 km. (07.30 – 15.00 u)
Zondag: 14 Juli – 2-daagse Maria-ter-Heide – Brasschaat. (Antwerpen)
Club: Merksemse wandelclub De Stroboeren vzw.
Start: Zaal d’Ouwe Kerk, Lage Kaart 644, Brasschaat
Afstanden: 5-7-10-16-21-30-40 km. (07.30 – 15.00 u)
Zondag: 14 Juli – Vriendschapstocht – Tisselt. (Antwerpen)
Club: De Vaartlandstappers.
Start: Voetbalchalet Sp. Tisselt, Brielen 9, Tisselt.
Afstanden: 4-11-15-21 km. (07.00 – 15.00 u)
Zondag: 21 Juli – 3e Grenstocht – Kapellen. (Antwerpen)
Club: WK Noordergouw Brasschaat vzw. EIGEN ACTIVITEIT.
Start: Gildenhuis, Partizanenstraat 1, Kapellen
Afstanden: 5-8-12-16-20-25-30 km. (07.00 – 15.00 u)
Zaterdag: 27 Juli – Midzomertocht – Zoersel. (Antwerpen)
Club: WSV De Natuurvrienden Zoersel vzw.
Start: School Kiekeboe, Kerkstraat 7, Zoersel
Afstanden: 6-11-17-20-25 km. (06.00 – 15.00 u)
Zondag: 28 Juli – Oogsttocht – Edegem. (Antwerpen)
Club: WSV De Dauwstappers Edegem vzw. RONDJE ANTWERPEN.
Start: Fort 5-Hangar 27, Parklaan 161, Edegem.
Afstanden: 5-10-15-20-25-30 km. (07.30 – 15.00 u)
Zondag 28 Juli – 35e Zennetochten – Leest. (Antwerpen)
Club: WC De Slak vzw.
Start: Zaal Ter Coose, Kouter 1A, Leest
Afstanden: 6-8-12-15-20-30 km. (07.00 – 15.00 u)
Zondag: 28 Juli – 29e Gelmelwandeling – Wortel. (Antwerpen)
Club: WC KVG Stappers Hoogstraten.
Start: Parochiezaal, Poeleinde 4, Wortel.
Afstanden: 5-8-12-17-22-30-42 km. (06.00 – 15.00 u)
Zaterdag: 3 Augustus – Vosbergtocht – Rumst. (Antwerpen)
Club: Vosbergstappers.
Start: Parochiezaal Vosberg, Hoge Vosbergstraat, Rumst.
Afstanden: 5-6-8-12-17-20-25-30-36-43-50 km. (06.00 – 15.00 u)
Zondag: 4 Augustus – Wandeldriedaagse – Puurs. (Antwerpen)
Club: WSV Ibis Puurs vzw.
Start: CC Binder, Kloosterhof 1, Puurs.
Afstanden: 6-9-12-16-21-32-42 km. (07.00 – 15.00 u)
Zondag: 4 Augustus – 44e Kastelentochten – Zandhoven. (Antwerpen)
Club: Kon. Harmonie St Amelberga Zandhoven vzw
Start: Lokaal Kon.Harmonie, Schriekweg 5a, Zandhoven.
Afstanden: 5-10-14-22-25 km. (08.00 – 15.00 u)
Zondag: 11 Augustus – Kabouterbergwandeling – Kasterlee (Antwerpen)
Club: De pompoenstappers vzw.
Start: MPI De 3master, Pater Damiaanstraat 10, Kasterlee.
Afstanden: 4-6-10-15-20-25-30-35-40 km. (06.30 – 15.00 u)
Zondag: 18 Augustus – Hartje Kempen – Wechelderzande. (Antwerpen)
Club: WC Zandstappers vzw.
Start: PC Zandfluiter, Tulpenlaan 1, Wechelderzande.
Afstanden: 4-6-9-13-19-23-27-32 km. (06.30 – 15.00 u)
Zondag: 25 Augustus – Zimmertocht – Lier (Antwerpen)
Club: De Kleitrappers vzw.
Start: Parochiezaal OLV Onbevlekt, Mechelsesteenweg 233/2, Lier
Afstanden: 4-10-15-20-25-29 km. (07.00 – 15.00 u)
Zondag: 1 September – 47e Door de Rupelstreek – Schelle. (Antwerpen)
Club: WSV Schelle vzw.
Start: Gem. Basisschool De Klim, Provinciale steenweg, Schelle
Afstanden: 5 -7-12-17-21-28-35-43 km. (06.00 – 15.00 u)
Zondag: 8 September – Bosuilentocht – Schriek. (Antwerpen)
Club: 1940 Bosuiltjeswandelingen.
Start: PC Leo Kempenaersstraat 16, Schriek.
Afstanden: 5-7-9-12-16-20-25-35-50 km. (07.00 – 15.00 u)
Zondag: 8 September – Ronde v/d Voorkempen – Merksem. (Antwerpen)
Club: Merksemse WC De Stroboeren vzw.
Start: Fort van Merksem, Fortsteenweg, Merksem.
Afstanden: 5-7-10-16-21-30-40 km. (07.30 – 15.00 u)
Zondag: 8 September – Laatzomertocht – Vorselaar. (Antwerpen)
Club: Bosgeuzen – Voorkempen vzw.
Start: Feestzaal Den Engel, Kerkstraat 17, Vorselaar.
Afstanden: 4-7-10-14-18-22-26 km. (06.00 – 15.00 u)
Dinsdag: 10 September – Kalmthoutse Heidetocht – Kalmthout (Antwerpen)
Club: WC De St Jansstappers
Start: Zaal ’t Centrum, Heidestatieplein 8, Kalmthout.
Afstanden: 6-12-18-24 km. (08.00 – 15.00 u)
Zondag: 15 September – Kleiputtentocht – Boom. (Antwerpen)
Club: WSV Schorrestappers.
Start: APB De Schorre, Schommelei 1, Boom.
Afstanden: 4-7-9-13-15-22-26-29 km. (07.30 – 15.00 u)
Zondag: 15 September – tussen Salphen en Renesse – Oostmalle (A’pen)
Club: WSV De Natuurvrienden Zoersel vzw.
Start: Atheneum Malle, Herentalsebaan 56, Oostmalle.
Afstanden: 6-11-17-20-30 km. (07.00 – 15.00 u)
Zondag: 22 September – Najaarstocht – Lint. (Antwerpen)
Club: WSV De Dauwstappers Edegem vzw.
Start: Basisschool De Wilg, Eikhof 20, Lint.
Afstanden: 5-10-15-20-25-35-42 km. (07.00 – 15.00 u)
Zondag: 22 September – 19e Mars v/d Genie – Burcht. (Antwerpen)
Club: Marching Team 11e Bataljon Genie.
Start: Kazerne Lt.C-Victor Thoumsin, Kruibeeksesteenweg 159, Burcht.
Afstanden: 4-7-14-21-28 km. (08.00 – 14.00 u)
Zondag: 22 September – 28e Scherpgemetentocht – Meerhout. (A’pen)
Club: WC De Bavostappers Zittaart vzw. RONDJE ANTWERPEN
Start: PZ Meerhout-Zittaart, Lindestraat 22, Meerhout.
Afstanden: 4-7-9-12-21-26 km. (07.00 – 15.00 u)
Donderdag: 26 September – 23e Spilzakkentocht – Rijkevorsel. (Antwerpen)
Club: De Noorderkempen Hoogstraten vzw.
Start: Café Sport, Stevennekens 218, Rijkevorsel.
Afstanden: 7-15-20 km (08.00 – 15.00 u)